Nowa jakość wypoczynku


Odmienne oczekiwania i preferencje członków Twojej rodziny utrudniają zaplanowanie wspólnych wakacji? Jest na to sposób! Wakacje na jachcie zapewniają każdemu to, czego pragnie najbardziej: słońce, opalanie i kontemplację dla ceniących wypoczynek, pływanie i sport dla aktywnych, wycieczki i atrakcje nadmorskich miejscowości dla spragnionych rozrywki oraz piękno i bogactwo przyrody dla pragnących kontaktu z Naturą.

Dla każdego coś dobrego

Wakacje na jachcie to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się na całym świecie – deklaruje Piotr Gołombek z Baltic Charter. – Teraz czas, żeby Polacy mieli szansę poznać lepiej wszystkie zalety Morza Bałtyckiego i wakacyjne możliwości, jakie zapewnia. A jest ich niemało. Formuła wakacji na jachcie przewiduje aktywne korzystanie z wszystkich rodzajów nadmorskich atrakcji. – Łatwo pokochać odpoczynek na jachcie – śmieje się Piotr Gołombek. – Wiatr, żagle, woda, poczucie wolności i swobody. Kąpiel w morzu na wyciągnięcie ręki, dobre warunki do opalania, raj dla dzieci i wyzwanie dla ich wyobraźni przy wymyślaniu nowych zabaw. W razie niepogody – zapewniamy alternatywne atrakcje w pobliskich miejscowościach wypoczynkowych – dodaje.

Dla firmy – integracja i interakcja

Rejs morski okazuje się w praktyce doskonałym pomysłem na wyjazd motywacyjny i integracyjny dla firm. Bałtyckie klimaty okazują się dorównywać atrakcyjnością zagranicznym wyjazdom. – Mamy tu wszystko: relaks, incentive, przygodę – wylicza Piotr Gołombek. – Wspólnie spędzony na jachcie czas zmusza do współpracy, pomaga lepiej się poznać, buduje więzi. Jednocześnie – pozostawia konieczną dla odpoczynku swobodę. Wspólne żeglowanie to jednak głównie wspólne zadanie – uczy pracy zespołowej, współdziałania i tworzy przyjaźnie na całe życie.

Dla rodziny i przyjaciół

Wakacje na jachcie to również doskonała propozycja dla rodziny. Rodzice często żałują, że w zabieganym tygodniu nie ma dość czasu, by spędzić czas razem. Wspólne wakacje na jachcie pozwalają nie tylko razem wyjechać, ale przeżyć razem niezapomnianą przygodę. – To wspaniała okazja do budowania relacji z dziećmi – przekonuje Piotr Gołombek. Trudno się nie zgodzić. Wspólne żeglowanie, opalanie, pływanie i wycieczki – żeglarska przygoda to również doskonałe rozwiązanie dla grup przyjaciół. Wspomnienia ze wspólnego żeglowania po Bałtyku na pewno na długo zapiszą się w pamięci.