Wypoczynek i przygoda


Bezpieczne, choć ekscytujące, malownicze, choć rodzime, ciekawe, choć relaksujące – takie mogą być Twoje wakacje. Nie zwlekaj! Baltic Charter zapewni Tobie, Twojej firmie, rodzinie, pracownikom, przyjaciołom wakacje marzeń.

Aktywnie

Wakacje na jachcie zapewniają wiele form aktywnego wypoczynku fizycznego – nie tylko pływanie, ale również wszystkie formy sportów, jakie oferują nadmorskie miejscowości i kurorty. Nasze rejsy łączą bowiem ze sobą część żeglarsko – morską ze wszystkimi rozrywkami, jakie dostępne są na lądzie po przybiciu do portu. Dzięki temu program wakacji jest zawsze urozmaicony i ciekawy.

Relaksująco

Ważnym elementem oferowanych przez nas wczasów są również odpoczynek i kontemplacja przyrody – tak ważne składniki przepisu na dobre wakacje. Napięcie i stres, odbijające się negatywnie na zdrowiu i samopoczuciu przez cały rok ciężkiej pracy, mogą zostać zniwelowane poprzez głęboki relaks, wynikający z uzdrawiającego kontaktu z żywiołem morza. Wyjątkowo silnie i kojąco morze wpływa na naszą psychikę właśnie w czasie żeglarskiej przygody.

Biznesowo

Bałtycki rejs to doskonała forma integracji, będąca nie tylko świetną motywacją, ale i nagrodą. Stwarza również dogodne warunki do spotkań biznesowych i podejmowania ważnych decyzji. Incentive tour jest coraz szerzej rozpowszechnionym narzędziem pracy, zapewniającym możliwość skutecznego oddziaływania na pracowników, kontrahentów i klientów. Bałtycki rejs pozwoli Twojej firmie złapać wiatr w żagle.