image

Zasady czarteru


Czarteru czar

Czarter to stosowana z powodzeniem forma korzystania ze środków transportu. Zaadaptowany z powodzeniem przez branżę turystyczną, pozwala na korzystanie z niedostępnych w innych okolicznościach możliwości podróżowania i wypoczynku.

Nie tylko dla VIP-ów

Wakacje na jachcie kojarzą się tradycyjnie z luksusowym życiem „wyższych sfer” – gwiazd i celebrytów oraz biznesmenów i przedsiębiorców. Dzięki udostępnianym przez firmy czarterujące jachty dla klientów indywidualnych i biznesowych możliwościom, wakacje na jachcie są obecnie powszechnie dostępną formą wakacyjnego wyjazdu.

7 dni przygody

Baltic Charter reprezentuje nową wakacyjną formułę, dzięki której zarówno rodziny, grupy przyjaciół, jak i firmy mogą korzystać z pełnej atrakcji i różnorodnych form spędzania czasu oferty wakacyjno – wyjazdowej. Wysokiej klasy jachty wynajmowane są na określony przez klienta czas (najpopularniejsza długość trwania rejsu to 7 dni), by stać się kwaterą dla podróżującej grupy na wybranej przez klienta trasie.

Bezpiecznie i emocjonująco

Wybrany spośród szerokiego wachlarza luksusowych sprzętów, jacht wynajęty może być z załogą lub bez (w tym drugim przypadku oczywiście jedynie doświadczonym żeglarzom). Po dopełnieniu niezbędnych formalności oraz procedur, związanych z bezpieczeństwem na morzu i podstawowych szkoleń, może zacząć się niezwykła wakacyjna przygoda.